Stardoll logo

Stardoll logo
Lucyna16

wtorek, 23 lutego 2010

Groszki, czyli trendy 2010


W Stardoll Magazine pojawił się temat w którym napisała nam Milly1104 ,że groszki są najmodniejsze i,że będą trendy w 2010 roku.!!;D .
Oto słowa opublikowane na moim blogu z tematu w Magazine.
(Cytat) .

Małe, duże, białe, kolorowe - wszystko dozwolone!

Sezon wiosenno-letni zawsze ma prostą zasadę, ma być uroczo, kobieco i barwnie. Rok 2010 jest pełny dziewczęcych wzorów, jednak nic nie pobije groszków. Wiosna to zupełne przeciwieństwo mroźnej, szarej, nudnej zimy.
Groszki, inaczej zwane „polka dots” stają się wielkim hitem w nadchodzącym sezonie. Nosimy je do wszystkiego, wszędzie i w każdym kolorze.
Modne są te zarówno klasyczne, czyli biało-czarno-granatowe oraz z lat 80-tych, czyli pełna tęcza barw umieszczona na jednej tkaninie. Każdy kształt groszków jest dozwolony, zarówno te malutkie, jak te wielkie grochy. Możemy je połączyć z koronkami, falbankami oraz kolorami pastelowymi, czyli największymi trendami tego sezonu.
Groszki zawsze była eleganckie, radosne oraz niezobowiązujące.

Mam nadzieje, że ten artykuł się spodoba:)


A oto źródło :
http://www.groszki.pl/groszk/1,95942,7404231,Wiosenna_kolekcja_i_lookbook_Topshop.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz