Stardoll logo

Stardoll logo
Lucyna16

niedziela, 13 czerwca 2010

Wspaniały Pomysł.;]

Dzisiaj weszłam do Magazine zobaczyć nowości.;P
Zobaczyłam NOWY konkurs pt".Mój niesamowity sen."
Baardzo mi sie to spodobało więc zrobiłam.;]
Polecam ,naprawde.;)

środa, 5 maja 2010

Mała przerwa.;))

Zrobiłam sobię małą przerwę w blogu;)
Od 1 marca nie zglądałam na bloga ale teraz będe się starała;)

poniedziałek, 1 marca 2010

Najwspanialsze.!


Odkrywam na Stardoll dużo dziewczyn z talentem ale ta ma niesamowity.!
Zobaczcie Ile pracy w to włozyła.!
I ciekawe jak to zrobiła.;D
Niestety ale jej nick nie jest do odkrycia.!
Ciągle próbuje go dla was zdobyć.!

Eleganti`s.


Właśnie znalazłam dziewczynę na "Stardoll" z wielką Elegancją.!
Zaprojektowała ona wspaniałe fryzury,których niestety na Stardoll nie ma;('
Teraz dodam obrazki ,żebyście zobaczyli jakie fryzury zaprojektowała.


po prawej stronie jest zdjęcie .
obrazek z napisem Bailey wykonany jest przez: Baileygirl1212.

Alexander McQueen... POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO!


To smutna wiadomość dla wszystkich miłośników mody .brytyjski projektant Alexander

McQueen, o którym było ostatnio głośno w Polsce z powodu nowych szpilek Dody, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Mial 40 lat.

McQueen odebrał sobie życie trzy lata po tym, jak jego bliska przyjaciółka, która pomogła mu zaistnieć w świecie mody, Isabella Blow, również popełniła samobójstwo. Informacje te potwierdziła osoba z otoczenia projektanta: To ogromna strata. Żadne oświadczenia nie będą na razie wydawane, aby uszanować spokój rodziny Alexandra.

Brytyjczyk karierę zaczynał od projektowania garniturów dla Księcia Karola, znany był przede wszystkim ze swoich oryginalnych projektów obuwniczych - fankami jego szpilek były m.in. Victoria Beckham, Janet Jackson, Lady GaGa, a od niedawna nasza Doda. To w butach jego autorstwa wystąpiła na tegorocznym rozdaniu Telekamer.

wtorek, 23 lutego 2010

Darmowe kosmetyki Clean&Clear



1.. Wchodzimy na www.au.worldproxy.tracking202.com
2. W okienko wpisujemy www.stardoll.com
3. Logujemy się.
4. Kosmetyki czekają w prezencie od admina przy szafie!
UWAGA.!!!
Ta strona bardzo długo się ładuje.!
Ja nie czekałam ale wiem,że kod działa.!!;)

Groszki, czyli trendy 2010


W Stardoll Magazine pojawił się temat w którym napisała nam Milly1104 ,że groszki są najmodniejsze i,że będą trendy w 2010 roku.!!;D .
Oto słowa opublikowane na moim blogu z tematu w Magazine.
(Cytat) .

Małe, duże, białe, kolorowe - wszystko dozwolone!

Sezon wiosenno-letni zawsze ma prostą zasadę, ma być uroczo, kobieco i barwnie. Rok 2010 jest pełny dziewczęcych wzorów, jednak nic nie pobije groszków. Wiosna to zupełne przeciwieństwo mroźnej, szarej, nudnej zimy.
Groszki, inaczej zwane „polka dots” stają się wielkim hitem w nadchodzącym sezonie. Nosimy je do wszystkiego, wszędzie i w każdym kolorze.
Modne są te zarówno klasyczne, czyli biało-czarno-granatowe oraz z lat 80-tych, czyli pełna tęcza barw umieszczona na jednej tkaninie. Każdy kształt groszków jest dozwolony, zarówno te malutkie, jak te wielkie grochy. Możemy je połączyć z koronkami, falbankami oraz kolorami pastelowymi, czyli największymi trendami tego sezonu.
Groszki zawsze była eleganckie, radosne oraz niezobowiązujące.

Mam nadzieje, że ten artykuł się spodoba:)


A oto źródło :
http://www.groszki.pl/groszk/1,95942,7404231,Wiosenna_kolekcja_i_lookbook_Topshop.html